[Hotmail] Politie België heeft een idee

Pagina: 1
Acties:

  • Sibbe
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 14-07 17:11
Problemen! De politie hier in België heeft een een prachtige oplossing gevonden. Ze geven hun diensten allemaal een mailbox bij Hotmail om onderling te kunnen communiceren.
Zelf beschreven ze het zo op hun site:
Om het verzenden van elektronische post naar de politiezones te vergemakkelijken en te versnellen, werd voor elke zone een mailbox gecreëerd bij hotmail. Die mailbox zou als centraal invalspunt dienen, van waaruit de zone zelf instaat voor de verdere inwendige verspreiding van de informatie.
Deze mailboxen zijn consulteerbaar vanaf om het even welke internetcomputer waar ook ter wereld, wat een grote soepelheid bij het gebruik biedt aan de titularis.
Ze hebben meer dan 100 mailboxen gecreeerd, hier een screenshot van enkele uren geleden:
Afbeeldingslocatie: http://users.pandora.be/noculam/sibbe/hotm.gif

Ondertussen hebben enkele plichtsbewuste burgers dit aan de pers meegedeeld en gemeld dat dit niet echt veilig is en zo.

De webmasters van die site hebben ondertussen actie ondernomen, nu is dit bericht te lezen op hun site:
Géén HOTMAILBOXEN voor de lokale politiezones, voor Dirco en Dirju. Sommige boxen werden gekraakt door "studenten". We zullen dus géén gebruik maken van hotmail.
Dank aan de krakers die ons het bewijs hebben geleverd dat wij meer middelen moeten krijgen om de lokale politie te steunen! En sorry voor al de politiezones die nu wat langer zullen wachten op hun administratieve informatie.
Waar gaat het naartoe met deze wereld? Dat is toch onbegrijpelijk? Help, ik voel mij niet meer veilig met zo'n politie.

Neen, dit is spijtig genoeg geen hoax, controleer zelf op hun site http://www.info-zone.be/home.htm.

  • PenguinPower
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13:27

PenguinPower

May the SOURCE be with you

Het zijn niet voor niets belgen :D

  • Bigs
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online
Jezus dat is wel erg zeg.. amateurs.

Verwijderd

wel lachen, agentflupke@hotmail.com :)

  • Upquark
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 11-08 15:33
haha, toevallig dat dit topic ook net loopt: [topic=523761/1/999]

  • Sibbe
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 14-07 17:11
Nog een screenshotje (van voordat het nieuws bekend werd gemaakt):

Afbeeldingslocatie: http://users.pandora.be/noculam/sibbe/hotm2.gif

Het waren enkele studenten uit Leuven die het gekraakt hebben 'als studentengrap' tijdens de examens.

De secret question was dan ook: "Wat is mijn favoriete huisdier?" Het antwoord was naar verluid nog eenvoudiger.

|:(
Pagina: 1