Toon posts:

Nieuwe cooler nodig voor celerons?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Abit bp6 moederbord met dual celeron 433Mhz, meestal heb ik deze overgeclockt naar 520mhz echter hierboven draait me pc niet meer stabiel. De celerons worden op dit moment met een standaard coolermaster coolers van 40mm op 6000rpm ongeveer 55 tot 60 graden. Is dit veel voor de celerons en krijg ik er meer uitgeperst met betere coolers? Mijn case wordt ongeveer 60. Zo ja welke koelers kan ik het best nemen?

Verwijderd

55-60 graden lijkt me wel wat veel ja, ik heb een 1,3 (ok wel tualatin) en die wordt maar 30 graden met standaard intel cooler

  • Packardhell
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22:59
Was case koelers lijkt me ook wel een goed idee.

Powered by KPN


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb 2 casecoolers, een 60mm een 80mm en de fan in me voeding verder is me kast meestal ook open

  • naftebakje
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22-02 09:30
Ik denk toch dat je een brakke tempmeter hebt hoor, 60° in open kast :+
Als je kunt posten en even later is hij onstabiel kan het zijn dat je met betere koeling (waterkoeling roelt) verder geraakt. Als hij niet hoger wil posten vrees ik dat hij gewoon niet verder wil.
Kun je van celerons ook zo'n voltage trick doen :? Dat kan wel eens helpen.

Als de boer zijn koeien kust, zijn ze jarig wees gerust. Varkens op een landingsbaan, leiden nooit een lang bestaan. Als de boer zich met stront wast, zijn zijn hersens aangetast. Als het hooi is in de schuur, zit het wijf bij den gebuur.


Verwijderd

Op donderdag 13 juni 2002 14:38 schreef DUALMAN het volgende:
Mijn case wordt ongeveer 60.
Whehe :D Nogal logisch dat je cpu's warm worden. :P

Nee ff serieus.. 60 graden casetemp kan bijna niet :)
Pagina: 1