Toon posts:

Iiyama pro 411 geeft alleen blauw beeld

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb mijn beeldscherm al een tijdje niet aangeraakt, en zet mijn pc aan... normaal beeld... kom ik in Linux is het opeens blauw... ik pc rebooten is opeens alles blauw..??

Hoe krijg ik mijn normale kleuren weer terug

  • Gisae
  • Registratie: December 2001
  • Niet online
Degauss? Ligt het aan je monitor en niet aan je videokaart?

Why have a civilization anymore if we no longer are interested in being civilized?


  • AleXtc
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 06-07 14:43

AleXtc

Wannabe Pirat

Waarschijnlijk is je kabel stuk. Of zzit ie er niet goed in.

Er zijn drie kleuren connectors als er 1 van wegvallt geeft ie wel beeld aleen trekt ie veel weg naar blauw/ groen rood/geel .

Sjek je kabels

Verwijderd

precies, maat van me dat dat ook, dat er de hele tijd beeld wegvalt, ander kabeltje en klaar was het

Verwijderd

Topicstarter
ander kabeltje..???? Diegene die in je monitor zit...? kan je die er dan uitrekken en een nieuwe erin doen..?
:?

Verwijderd

Bij de meest Iiyama wel, lukt dat niet dan?

Verwijderd

Topicstarter
ik heb een Iiyama pro 411 !!!

Lijkt me sterk dat ik het snoer eruit kan trekken... Kheb trouwens toch geen reserve....

  • Positron
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 07-08 20:21

Positron

Immer positief! +1,6*10^-19 C

Ik heb een Iiyama 410 en daar zit gewoon een kabel bij met aan allebei de kanten dezelfde VGA stekker, dus die kan ik zo uit mijn monitor halen. Kijk zoals eerder gezegd eerst ff of je VGAstekker wel goed in je videokaart vast zit, dus ook met de 'schroefjes' vastgedraaid

Garmin Fenix 6 Sapphire | Swim.. Bike.. Run!

Pagina: 1