Toon posts:

Verschillende videovraagjes....

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik weet dat je voor videobewerking snelle harde schijven nodig hebt, een krachtige processor en een hoop geheugen.

Nu wil ik een tv-kaart aanschaffen om videofragmenten mee te cappen, liefst in een zo hoog mogelijke resolutie.
Nu weet ik dat het heel veel HD-ruimte kost om die videofragmenten te maken. Daarom wil ik de HD die ik nu heb (IDE 7200RPM 30GB) gaan gebruiken om de bestanden op te plaatsen. Dus wil ik een nieuwe HD om Windows en andere programma's op te zetten (bijv. Adobe Premiere)
Nu zat ik te denken om daar maar een SCSI-tje van te maken (hoeft maar een paar gieg te zijn - minimaal 7200RPM),
en dan moet ik ook een controller hebben.

Welke Tv-kaart, SCSI-schijf en SCSI-controller raden jullie aan ?

Verwijderd

Lijkt me niet echt zinvol om SCSI te nemen. Je betaalt veel voor een steeds kleiner wordende snelheidswinst ten opzichte van IDE.

  • almightyarjen
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 14:25

almightyarjen

When does the hurting stop?

Idd ik zou dan voor een IDE raid gaan, als je snel wilt.

Patreon | Main Youtube | Work In Progress Youtube


  • Varienaja
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-06-2025

Varienaja

Wie dit leest is gek.

Ik zou een video/tv-kaart nemen met hardware compressie erop. Een Matrox Marvel ofzoiets. Valt knap tegen om een hele film oid zonder framedrops in full pal te capturen. (30MB/sec == 210GB voor 2 uur)

Siditamentis astuentis pactum.