Wat te doen voor kabel internet?

Pagina: 1
Acties:

  • Scarfish
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 06-05-2025
Mijn vraag is dus: Wat moet je kabel aanbieder allemaal doen om internet via de kabel aan te kunnen bieden?? Kabel voor de tv ligt hier al. Wat moet er dan nog met bijv de centrale gebeuren?? :?

Erm...


  • DJSmiley
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 14:48
Alles geschikt maken voor 2-weg dataverkeer, wijkkassies aanpassen, bandbreedte hebben, comcontrollers (oid) a € heelveel aanschaffen, een backbone hebben en gaan met die banaan :)

maw: zonder goed budget en kennis zeker niet te doen als los iets

  • Scarfish
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 06-05-2025
Ik neem dus aan dat het geen leuk grapje wordt om te doen voor de kabel expliotant voor onze kleine gemeente.. ;(
ADSL komt hier namelijk voorlopig ook niet.. :'(

Heeft iemand misschien een indicatie van de prijs van het ombouwen van een centrale??

Erm...


  • Kjev
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 02-01-2024
Je kunt als gemeente/kleine kabelexploitant niet zomaar een provider opzetten. Meestal loopt dat uit op een fiasco of een slechte dienst (kijk bijvoorbeeld naar BrunssumNet en afgeleiden..). Een contract met bijvoorbeeld Chello is dan interessanter, maar dat betekent wel dat het commercieel rendabel moet zijn.
Op maandag 10 juni 2002 10:00 schreef Scarfish het volgende:
Heeft iemand misschien een indicatie van de prijs van het ombouwen van een centrale??
Voor ADSL? Schijnt al gauw in de tienduizenden euro's te lopen. Als er weinig mensen in jouw regio daar op zitten te wachten, of de kabels erheen zijn te duur, of de centrale is te ouderwets, of de KPN-monteur heeft een slechte dag, of hij kan de deur van het huisje niet open krijgen, dan heb je pech :P.

  • slaay
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 10-08 18:37

slaay

Natuurbeleven.com

€ 75.000 kost het ombouwen tot ADSL Eigenlijk € 150.000 maar de netwerk leverancier investeert de € 75.000 en vraagt de mensen of gemeente om de andere € 75.000 te investeren.

@home zegt dat het ombouwen tot kabelinternet €500,- per aansluiting kost, dus ook mensen die geen kabelinternet nemen.

Dich bis echt unne foëzen haas