If it ain't broken, tweak it! | gasloos sinds oktober 2025, hoekwoning 1978 | 10kWp PV, Panasonic K serie 7kW, Atlantic Explorer V5 270L | Tesla Model Y
Verwijderd
In elke buurt zijn er namelijk andere modems dacht ik.
Helaas
Ik heb begrepen dat Chello van die Com21 modems af wil en daarvoor in de plaats Motorola modems neer wil zetten, nu maar hopen dat ze dat voor mij versneld willen doen;-)
If it ain't broken, tweak it! | gasloos sinds oktober 2025, hoekwoning 1978 | 10kWp PV, Panasonic K serie 7kW, Atlantic Explorer V5 270L | Tesla Model Y
Dat gaan ze vertikken.Op zondag 09 juni 2002 11:54 schreef FatalError het volgende:
Ik heb begrepen dat Chello van die Com21 modems af wil en daarvoor in de plaats Motorola modems neer wil zetten, nu maar hopen dat ze dat voor mij versneld willen doen;-)
Hier in Leeuwarden gebruikte UPC ook oorspronkelijk COM21 modems. Op den duur gingen ze over op Terryons. Ze wilden alle COM21 modems vervangen voor Terryon modems. Ze dingen dat ook doen, en een aantal mensen die ik ken kregen een telefoontje van UPC dat het modem geswapt zou worden. Op een gegeven moment stopten ze ermee: Financiele omstandigheden (jullie allen welbekend) Alleen nieuwe aansluitingen kregen een Terryon, de oude aansluitingen bleven COM21. Aan het COM21-netwerk werd niets meer gedaan, met als gevolg dat het steeds brakker werd.
De kwaliteit van Chello werd steeds beroerder. Het was hier echter zo dat de COM21-ers twee keer zoveel last van storing en traagheid hadden als de Terryon-ers. Dus wilde ik ook een Terryon. Maar dat was niet te regelen. Ik heb lang gezeurd. Op den duur lagen de COM21-modems er drie keer per week een uur af, terwijl de Terryon-ers nergens last van hadden. Toch wilden ze mij geen ander modem geven, terwijl ik daar imho recht op had gezien de vele storingen. Toen ben ik maar overgestapt naar ADSL
Het enige dat je kunt doen is je afmelden en daarna weer aanmelden als abonnee.
Dus als je in een buurt woont met veel mensen met een Com21, gaat een motorola sneller natuurlijk, en andersom.
Dat las ik tenminste ergens, of je het waar is weet ik niet.
🌞🍃
Kabelmodem gekregen als een van de eerste (actually, ik WAS de eerste hier)
Was toen nog via Gelrevision.. Hadden een introcutiedag hier. Aanmelden, doe-het-zelf-pakket mee, en gaan...
Dag begon om 10.00, ik stond om 9.45 met modem buiten
nix borg betaald, gewoon meegekregen.
Thuis troep aangesloten, eind vd dag was ik online (pa wou alle kabels netjes weggewerkt hebben)
Weekje later lag het lan erachter online.... 1999 was dat dacht ik...
Inmiddels issut allemaal chello hier...
Nieuwe aansluitingen hier krijgen allemaal zo'n motorola ding....
Snelheid is echt perfect hier, ik haal (overdrijf niet), 's avonds 130-140k/sec, daarbuiten altijd m'n max.. (ligt eraan hoeveel downloads natuurlijk)
Record van de week gehaald, 183.63k/sec SINGLE THREAD
Mij hoor je echt niet klagen.. Weinig uitval, nooit gezeik gehad over dataverkeer/servers/lan (heb 2 servers, 6 pc's, 70Gb/maand, dus alles wat verboden is)
Ping binnen nederland: 40-50ms..
Game bijna nooit, dus pingtijden voor mij iets minder belangrijk.
I wear Glasses with extreme modern "SHADES", to prevent any more harm to my precious eyes, because I already had them pretty damn badly damaged, it wasn't my fault back then, it was Yunalesca's ...
Verwijderd
Tzal chello niet veel uitmaken hoe je de dienst afneemt, als je maar betaald.
Verwijderd
De snelheid die ik haalde was hoger dan die van de com21 van verschillende andere mensen in Nijmegen. Com21 was max 150KB/s ik ging tot 200KB/s, up was net als de rest 16KB/s.
Maar omdat Chello het toch allemaal niet aan kon, was het alleen die paar minuten per week dat hij over de 150KB/s heen ging.
ps. Nu zijn ze de snelheid aan het verhogen en ben ik met mijn plus abo hetzelfde aan het betalen als mensen met clasic die al verhoogd zijn! Denk dat ze voorlopig €50 euro krijgen ipv €80.
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
- Pastor Richards @ VCPR
Dit topic is gesloten.
![]()