Soltek SL75drv 4 of 5

Pagina: 1
Acties:

  • Tutti-frutti
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Tutti-frutti

Graag gedaan!

Topicstarter
Ik sta voor een dilemma... ik ga een nieuw pc'tje brouwen, maar weet nog niet waar ik voor ga. De gigabyte valt voor mij af, omdat ik een msi gf4 ti4400 neem en daar veel probs mee zijn.
De soltek sl75drv4 kwam het beste uit de hardwareinfo test van de kt266a (hwi nog steeds plat!). Daarnaast hebbik nog in de 18 kt333 moederborden round up gekeken van tomshardware (http://www6.tomshardware.com/mainboard/02q2/020509/index.html) naar de kt333 versie van de soltek (sl75drv5 dus). Ik ga NIET voor pc2700, maar nog voor 266fsb, pc2100 dus. Heeft het nou nut om dan voor de kt333 te gaan? ze hebben beiden ata133 (ik koop ook een maxtor) en ik zie eigenlijk verder geen verschillen. De kt333 versie heeft ook nog geen usb2.0. Maar wat zou nou puur kwa performance het beste zijn. Logisch zou de nieuwe chipset zijn, of is de kt266a dan toch beter? en heb ik in de toekomst meer aan een kt333 t.o.v. een kt266a ? (zit maar 3 euro verschil tussen, dus dat maakt niet uit)

Alvast bedankt voor de replies.

4015Wp west (Dordrecht)


  • Tutti-frutti
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Tutti-frutti

Graag gedaan!

Topicstarter
EDIT: hardware info doet het weer.. maar zeer traag, of zelfs niet ;). De link van de kt333 round up : http://www.hardwareinfo.net/reviews.php?id=285
kt266a: http://www.hardwareinfo.net/reviews.php?id=236

4015Wp west (Dordrecht)


Verwijderd

als je zelf mooi je eisen op een rijtje kan zetten en dan duidelijk ziet dat ze daar allebij aan voldoen is het toch gewwon een kwestie van prijs?

  • Tutti-frutti
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Tutti-frutti

Graag gedaan!

Topicstarter
nou kijk... eigenlijk is de vraag is de kt333 overal iets beter in of gelijk aan de kt266a.. of heeft het ook slechte kanten ivm de kt266a ?

4015Wp west (Dordrecht)


  • Hironshy
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 30-10-2025

Hironshy

Orooo!!!

Heb een Soltek SL75drv 5 besteld bij Salland. (nog steeds niet ontvangen, maar goed)
Ik wilde eerst voor de Soltek SL75drv 4 gaan, maar de SL75drv 5 heeft anti- burning shield II (hitte-beveiling voor je CPU). En het prijsverschil is niet zo erg groot,
ga maar kijken bij http://www.sallandautomatisering.nl/
. Hoewel 333mhz geheugen maar een paar procent sneller dan 266mhz geheugen, is het toch mooi meegenomen voor zo'n kleine prijsverschil?

  • Aeon
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 10-08 12:14
Ik heb de DRV4. Draait als een trein btw. Volgens mij zit die burning shield er bij mij ook in hoor...


Maarreh.. voor 3 euro meer, zou ik idd voor de drv 5 gaan. Ik kan me niet voorstellen dat die minder is dan de DRV4.
Pagina: 1