[IIS5] Rechten kwestie vaag probleem

Pagina: 1
Acties:

  • shades
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 10-08 15:01
Ik ben voor onze helpdesk een website aan het opzetten die alleen door de helpdesk geraadpleegd mag worden.

De server extension heeft 3 lokale groepen aangemaakt, admins, authors en browsers. In de browsers is de global groep helpdesk medewerkers geplaatst. In de andere 2 lokale groepen zitten de globale domain admins. De Admins en authors hebben FC op de website tree, de browsers hebben RO rechten.

Dir Security op de website is anonymous en windows integrated authentication

Wanneer ik inlog met als een Admin of author (domain admin in dit geval) kan ik direct de website benaderen.
Wanneer ik inlog als browsers (Helpdesk medewerker) dan krijg ik een logon box van de browsers. Wanneer ik dan exact dezelfde gegevens invul waarmee ik ben ingelogd mag ik de website benaderen.
Dit slaat nergens op.. Ik moet gewoon de site kunnen benaderen..

Weet iemand wat het probleem hier is ?

IIS = w2k + sp2 + security patches.

https://k1600gt.nl


  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 09:29

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Move > NT

Braaikamer - Smoke&BBQ


  • shades
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 10-08 15:01
Op vrijdag 31 mei 2002 11:14 schreef Koffie het volgende:
Move > NT
Ach ja, kan soms bij meerdere forums...

https://k1600gt.nl


  • shades
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 10-08 15:01
:? Ik heb nu de lokale groep overgeslagen en direct de global groep aan de directories geknoopt en dan werkt het wel in een keer

Kan iemand mij vertellen waarom.. dit is absoluut niet logisch... w2k server is een member server die wel in het domain hangt..

https://k1600gt.nl