[HSZ70] NT, LsiLogic, RA7000

Pagina: 1
Acties:

  • Equator
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 15:05

Equator

Crew Council

#whisky #barista

Topicstarter
Ben je voor een Intel systeem verplicht een bepaald type SCSI controller te gebruiken ??
We zijn hier bezig om een RA7000 aan een Intel/NT systeem te knopen maar op SCSI ID kan de controller al niets vinden.
hsz70 is verbonden met de NT bak via tri-connector --> vhd scsi --> 16bits Wide --> differential LsiLogic kaart.

Zijn er specifieke instellingen waar je dan aan moet denken ?

En hoe de f*ck kan je softwarematig het SCSI ID van de hsz70 setten ? :?

verduidelijking nodig :? post dan je vragen.

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16:28

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Move > Opslagmedia & I/O Controllers

Tijd voor een nieuwe sig..


  • Equator
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 15:05

Equator

Crew Council

#whisky #barista

Topicstarter
Het is al opgelost !! :)
Het probleem zat in het feit dat je een hsz controller niet op een Ultra2Wide (80Mb/s) differential controller kan plaatsen.
Nu een QLogic UltraWide controller gebruikt, en hij rammelt als een tierelier.. ;)

Modje.. gooi eens een slotje.. ;)

  • wezep
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 23-03 21:12
Klopt een HSZ70 van Compaq is UW: heb ik me ook al eens over verbaast. We hebben hier op de zaak diverse UNIX, VMS en NT systemen staan: veel met een HSZ70 controller.
Tegen de hardwaremannen al weleens gezegd dat UW toch echt verleden tijd is en dat de schijven van tegenwoordig (10k 15k 36 Gb) toch echt snel zo'n UW kanaal volproppen en dat je bter over kunt stappen op min. U2W of fibre. Volgens hun is een HSZ70 niet oud: het is prooven technologie!!!