[proftpd] Upload limiet instellen per tijdstip?

Pagina: 1
Acties:

  • Rotjeknor
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 03-02 15:29
Ik heb net uitgevogeld hoe het zit met het limiteren van de upload van proftpd. Dit werkt nu prima.

Nu wil ik eigenlijk alleen de upload van 4 kB/s beperken tussen bepaalde tijden, bijvoorbeeld van 18:00 tot 01:00. Is dit mogelijk in te stellen in proftpd, zo ja: hoe, zo nee: welke andere mogelijkheid heb ik dan?

Ook Knor is aangestoken met het ligfietsvirus!


  • Martin Sturm
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-08 12:34
Volgens mij niet instelbaar in proftpd. Maar wat wel een mogelijkheid is: gewoon een crontabje maken die de proftpd.conf vervangt door een die is geconfigureerd met upload-beperking.

  • Ultra
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Op donderdag 30 mei 2002 12:16 schreef Martin Sturm het volgende:
Volgens mij niet instelbaar in proftpd. Maar wat wel een mogelijkheid is: gewoon een crontabje maken die de proftpd.conf vervangt door een die is geconfigureerd met upload-beperking.
Dat werkt alleen in inetd-mode en dus niet in stand-alone mode, toch? :)

Verwijderd

uh? killall -HUP proftpd

gokje :P

  • Jordi
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

Jordi

#1#1

Geen slechte gok ook :)
Maar bestaande connecties zullen niet restricted worden bij het 'restricted gaan' en bestaande connecties zullen niet unrestricted worden bij het 'unrestricted gaan' zeg maar... verandering gaat alleen in voor nieuwe verbindingen.

Het zal wel niet, maar het zou maar wel.