Toon posts:

Radeon 8550 TV-OUT probleem

Pagina: 1
Acties:
  • 33 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb al gesearched, maar volgens mij heeft nog niemand hier iets over geplaatst.

Ik heb een vreemd probleem. Die 3D Prophet Radeon 8500 LE heeft zoveel opties dat ik er gewoonweg niet uitkom, wat ik er aan moet doen.

Ik had eerst een 3D Prophet II GTS met TV-OUT en als ik dan een film wilde kijken op mijn tv, dan kon ik via de configscherm gewoon van BEELD naar TV switchecn. Ik moest hem dan wel op Composite instellen dacht ik anders kreeg ik zwart wit.

Nu wil ik met deze kaart ook films kijken, maar ik zie alles alleen maar Zwart Wit, en kan nergens die optie vinden. Hij staat ingesteld op PAL H en heb ook PAL B geprobeerd. Ik heb hem gewoon met een S-VHS aansluiting aangesloten.

Als ik nu de PowerDVD inzoom tot Fullscreen zie ik helemaal niets, en mijn gewone Desktop screen is dus zwart wit. Weet iemand hoe ik dit goed ingesteld krijg? Alles in kleur enzo.. :S

Thnx alvast!
Ik kan wel gewoon alles op

Verwijderd

[topic=482538/1/50]

Dit topic is gesloten.