Op maandag 22 juli 2002 22:29 schreef Tomaseli het volgende:
Buiten het dvd gebeuren om is het dan _niet_ illegaal
Ik vind het prima, maar buiten dat feit om is GoT _niet_ bedoeld om dit soort zaken uit te wisselen. We zijn een discussieforum en geen uitwisselforum.
Moeten we nou bij iedere kansloze "help ik zoek een subtitle van die film" topic (die je gaat krijgen als je het zo toestaat) gaan kijken of het wel legale subtitle is van een underground geripte film enzo? Nee dus. We staan het gewoon niet toe (easy does it, en terecht). Dit naast het feit dat warez en andere zaken uitwisselen kansloze topics oplevert (en dit in deze thread al 3 keer gezegd is overigens).
Een topic openen over subtitles bij een vcd branden mag
op zich wel, al is het niet echt nodig, want op doom9.org of vcdhelper.com oid kan je zat guides vinden daarvoor en met onze eigen database zat topics erover

.
uitwisselen mag dus niet, vragen over technische aspecten wel.
Dus als ik een NL vertaling van pak-em-beet Harry Potter maak mag ik die gewoon weggeven tot de officiele NL vertaling uit is?
Niet op het forum. En vast ook niet van de BUMA.