Ik wil graag een logo maken voor een fictieve game, maar ik zit te klungelen met de juiste tools. Waarmee maakt de tweaker een strak logo met PS? Dus strakke vormen en heldere kleuren.
http://photoshop.pagina.nl
dan ff kijken bij tutorials
dan ff kijken bij tutorials
wil een Toyota Supra mkIV!!!!! | wil een Yamaha YZF-R{1,6} | wil stiekem ook een Ducati
"Security is just a state of mind"
PSN: scorpie | Diablo 3: scorpie#2470
Ik ben niet compleet nieuw met Photoshop, het is alleen dat ik niet echt weet hoe te beginnen als ik een strak logo wil maken dat niet eruit ziet alsof het met enkele muisklikken gemaakt is bij wijze van.
Dan lijkt het me toch handig om eens wat tutorials door te nemen, want jouw probleem is waarschijnlijk dat je de know-how niet hebt, en die is vrij makkelijk op te doen bij onder andere:-RMW-:
Ik ben niet compleet nieuw me Photoshop, het is alleen dat ik niet echt weet hoe te beginnen als ik een strak logo wil maken dat niet eruit ziet alsof het met enkele muisklikken gemaakt is bij wijze van.
www.designsbymark.com
www.fotosoep.nl
Kijk daar eens een beetje rond, doe wat inspiratie op hier en daar, en het komt helemaal goed. Succes
Dit topic is gesloten.
![]()