Asus A7M + SBLive probs...

Pagina: 1
Acties:

  • KneoK
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 06:50

KneoK

Not in a million lightyears

Topicstarter
Ik heb dus een Asus A7M266 moederbordje met een SoundBlaster Live 512.
In mijn vorige systeem had ik een MSI 6163Pro BX moederbordje met een Celeron 800 zitten en totaal geen problemen.

Nu doet zich het volgende probleem voor:
Ik hoor over mijn speakers mijn processor pruttelen (net zoiets als dat je je motor van je auto door je autoradio speakers hoort). Het gaat brommen zodra de CPU wat meer te doen krijgt.

De geluidskaart zit bijna zover mogelijk van de videokaart af (5 pci sloten, vlnr.: 1e leeg, 2e SBLive, 3e leeg, 4e Netwerkkaartje, 5e leeg, dan AGP).

Alles behalve CPU, moederbord en geheugen is hetzelfde als in mijn oude systeem.

Iemand hetzelfde probleem (gehad) en iemand hier een oplossing voor ?

Verwijderd

Ik heb ook een A7M bordje. Ik weet niet of jij de versie hebt met sound onboard, maar bij mij gaf dat problemen i.c.m een PCI kaartje (veel gekraak). Nu is gekraak niet hetzelfde als het geluid dat jij hoort, maar misschien wel ff een idee om hier naar te kijken. Gewoon je BIOS instellingen veranderen.

[edit & offtopic]
Ik wil binnenkort mijn CPU upgraden (nu Thunderbird@1133 MHz) met een leuke XP. Weet iemand toevallig uit zijn hoofd wat ik er nog in kan stoppen zonder problemen te krijgen na de nieuwste BIOS geinstalleerd te hebben (i.v.m. aanwezige multipliers op het A7M266 bordje)
[/edit & offtopic]

  • KneoK
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 06:50

KneoK

Not in a million lightyears

Topicstarter
Ik heb d'r een 1800+ opzitten met BIOS revisie 1005 en hij kan geloof ik de 2000+ ook aan...

SiSoft Sandra zegt upto 1,8GHz or higher...