Toon posts:

Mustek 600USb Scanner

Pagina: 1
Acties:
  • 31 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Kan iemand mij vertellen waar ik XP drivers kan vinden voor mijn scanner.

Mustek 600USB.

Mustek zelf heeft ze niet.
Misschien getweakte drivers???

:'( :'( :'( :'(

Verwijderd

Op zondag 26 mei 2002 14:05 schreef martva het volgende:
Kan iemand mij vertellen waar ik XP drivers kan vinden voor mijn scanner.

Mustek 600USB.

Mustek zelf heeft ze niet.
Misschien getweakte drivers???

:'( :'( :'( :'(
--> FAQ
Driverrequests horen en mogen in OH, maar er wordt wel van je verwacht dat je eerst zelf gezocht hebt op de volgende sites:

DriversHQ.com

DriverForum.com

DriverGuide.com (gebruik hiervoor user/pass drivers/all)

De site van de fabrikant van het product waarvan je drivers zoekt (bijvoorbeeld HP.com)

Google : Hiermee vind je ook meestal wel je benodigde driver. Zoeken op productnaam +driver +download werkt meestal.

Als je er voor de hardware standaard geen Windows XP drivers zijn gemaakt, maar wel Windows 2000 drivers, dan kan je die altijd proberen, deze werken in 99% van de gevallen.

Zoals in de FAQ van Software Algemeen staat: Als je onbekende hardware in je systeem hebt, haal dan desnoods deze kaart even uit de PC, schrijf alle nummers op die op de kaart staan en zoek hiermee op Google.com
Heb je deze "stappen" ondernomen en je heb nog niet je gezochte driver (dat komt weinig voor) dan mag je een nieuw topic openen met daarin de vraag naar de drivers.
Als je deze stappen niet hebt ondernomen en je vraagt zo naar drivers in een nieuw topic kan je erop rekenen dat je topic wordt gesloten!

  • Kaj.
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

Kaj.

1 LED is niet genoeg

derhalve

Dit topic is gesloten.