CAS2 tegenover CAS2.5 (MSI kt266a)

Pagina: 1
Acties:

  • Mister_X
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 07-04 08:41
Ik zat mijn ram eens te testen met cas2 tegenover cas2.5, op 290mhz (ddr) wat blijkt nou, geen verschil, sterker nog ik ging er ietsjes op achteruit. de andere instellingen bleven hetzelfde,

nou heb ik me ram gewoon op cas2.5 maar gezet ivm stabiliteit enzo..maar het liefst zet ik hem op cas2 met in me achterhoofd het idee dat de overall prestaties erop vooruit moeten gaan, ik heb getest met sisoft sandra...Misschien had ik maar even een andere moeten nemen om te testen...maarja..hebben andere hier nog ervaringen mee?

  • Brakius
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 20-08 13:31
Test maar eens met memtach! Ik schrok van het verschil tussen 2:2:5 en 3:3:6, terwijl nauwelijks een verschil was bij Sandra.

Of doe effe een raw test met Quake3 (demo draaien op zo'n laag mogelijke resolutie). Verschil bij mij tussen 2:2:5 en 3:3:6 is 6% in fps.

  • Mister_X
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 07-04 08:41
memtach is van dezeflde makers als hd-tach? zoja, dan zal het wel een goed produkt zijn aangezien ik goeie bevindingen heb met hdtach dan.. (raid test)

ok zal als ik thuis ben eens gaan kieken..