Poeh, wat gaat het hard met die GTA 3 onderwerpen (als je dan toch correct nederlands wil). Ik zal mijn systeem posten, zodat jullie kunnen vergelijken.
Als ik niets verander aan de instellingen speelt het spel niet lekker. Het heeft iedere paar seconden een hick-up, dan stopt het beeld (heel) even en het geluid hapert als een gek. Overslaan en stoppen.
Ik draai GTA 3 op 640x480 in 16 bits kleur. Ik heb vandaag GTA 3 gekocht, en ik dacht hem in te stellen op 800x600x32, maar dat bleek niet te werken. Nou goed. Ik heb de zichtbaarheids schuiver op standje 3 gezet (of 2 weet ik niet meer zo). Nu is het wel speelbaar. Vandaag heb ik het langst gespeeld. Alle mission van Luigi heb ik gespeeld, en was bezig met het stelen van het geldbusje, een missie van Joey (dacht ik). Het was onspeelbaar. Heel erg traag. Ook kreeg ik last van die strepen-text bug. Er zit vast een grote geheugen lek bug dinges in.
Mijn instellingen zijn het laagste zo'n beetje. Ik heb ook wat met de geluidsinstellingen gedaan, maar dat maakte niet zoveel uit (ik probeerde die miles dinges (de default) en ook d3d hardware en d3d software. Maar, zoals eerder gezegd, dat maakte niet heel veel uit.
Oke, genoeg gezeverd, jullie zijn vast benieuwd naar mijn specificaties:
# Welk OS heb je?
windows 98 SE
# Hoeveel geheugen?
256 MiB
# Swapfile?
Vast genoeg, mijn schijf is nog niet vol (wel onbetrouwbaar en vaag)
# Welke Videokaart?
ATi Radeon 32 MiB met SDR geheugen.
# Welke proc en hoe snel?
Athlon XP 1700+, erg snel
# Wanneer voor het laast gedefragt?
Bugger off. Defragmenteren is voor mietjes. Niet gedaan dus. Zou dat echt heel belangrijk zijn?
# Welk mobo?
MSI K7T266 Pro2 (zie ik op de doos staan)
# Welke Geluidskaart?
SoundBlaster PCI128. Kut dus.
# Welke instellingen in GTA3 elf heb je?
640x480x16 video. Geen trails, wel limit. Zo laag mogelijk volgens de mensen hier.
Het geluid staat of op Miles dinges of op d3d software.
# Gebruik je een crack? Zo ja, welke? (GEEN link)
Nee. Ik wacht eigenlijk op een patch.
# Verder nog wat patches oid geïnstalleerd?
Ehm, welke dan?
Ok, ik hoop dat je hier iets aan hebt. Ik wil het ook wel opgelost zien.