Toon posts:

Crash bij opstarten Halflife

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb wel zoiets vreemds, en ik weet niet waar het aan ligt.

Ik installeer Half-Life (gewoon het origineel) En ik ga het spelen. Alles koek en ei, het werkt perfect. Dan stop ik met spelen en ga het weer spelen, in dezelfde windows-sessie nog steeds alles koek en ei.

Maar zodra ik de computer heb uitgezet en weer aan heb gezet, crasht ie zodra je het opstart. Enige manier om het dan weer te spelen is om het opnieuw te gaan installeren (of door die de inhoud van het valve dir te kopieren van mijn andere computer, waar ik dit probleem niet op heb).

Overigens, heb ik precies ditzelfde probleem met een ander spel, NFS: Porsche 2000.

En dan heb ik op mijn andere computer nog een ander probleem met HalfLife, op sommige punten reageert de muis zo traag als stroop. Klinkt dit iemand anders bekend in de oren? Het gebeurt altijd op dezelfde locaties (Ik heb al een tijdje de single player niet meer gedaan, dit merk ik dus op in Multyplayer)

Kan het aan m'n muis liggen (Optische Miscrosoft Wheel Explorer) of aan mijn videokaart (Creative Annihalator Pro, Geforce 256 DDR dus, met de reference drivers van Nvidia)

Iemand die me kan helpen met bovenstaande problemen?

Remco

  • IceStorm
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 22:47

IceStorm

This place is GoT-like!!!

Uhm, lijkt me eigenlijk zo'n typisch vaag HL probleem maar aangezien je het ook hebt bij NFS5 denk ik toch aan een driver probleem.
Welke versie heb je van je drivers?

  • Wekkel
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 14-08-2024

Wekkel

De downloadkoning

Dat gedoe met je muis had ik ook. Lagere resolutie was het antwoord (1024 of lager)

Verwijderd

Topicstarter
<BLOCKQUOTE><font size=1 face=Verdana, Arial, Helvetica>quote:</font><HR>Op 02 oktober 2000 16:19 schreef IceStorm het volgende:
Uhm, lijkt me eigenlijk zo'n typisch vaag HL probleem maar aangezien je het ook hebt bij NFS5 denk ik toch aan een driver probleem.
Welke versie heb je van je drivers?[/quote]Welke drivers? Voor de Voodoo2 die erin zit: de laatste Directx7 Drivers van de 3dfx site. Voor de Aureal 3d kaart, ook de laatste drivers. Dan voor de netwerkkaart, de bijgeleverde drivers.

Dit probleem heb ik dus op m'n tweede computer alwaar ik een celeron 333@417 heb zitten, een matrox mystique 220 en een Creative Voodoo2. Voor geluid dus een A3d kaart (Vortex2 chip) en een RealTek netwerk kaartje...

Het idiote is dat ik op die computer voorheen dit probleem niet had (Toen halflife net uit was en het nog mijn enige computer was) En nu ik twee computers heb wil ie niet meer.

Moet bijna wel aan drivers liggen... Maar zo vreemd dat ie de boel vernaggeld op het moment dat je windows verlaat, en niet als je het spel verlaat of start.

Zelfs het meest logische al gedaan, wat je altijd doet als iets om een of andere vreemde reden niet wil werken, namelijk Windows opnieuw installeren (Win98SE overigens)

Remco

Verwijderd

Topicstarter
<BLOCKQUOTE><font size=1 face=Verdana, Arial, Helvetica>quote:</font><HR>Op 02 oktober 2000 16:25 schreef Wekkel het volgende:
Dat gedoe met je muis had ik ook. Lagere resolutie was het antwoord (1024 of lager)[/quote]Dat probeerde ik ook, heb het op 800x600 nog geprobeerd, tevergeefs. En het moet bijna wel aan de drivers liggen, want toen ik de OpenGL ipv Direct3D probeerde had ik er geen last van, maar dan krijg je wat z-buffer problemen... althans daar lijkt het op. Textures die gaan clippen met de achterliggende textures.

Remco