Toon posts:

u100+win2k probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Als je Win98 upgrade naar win2k en zegt dat je de schijf wil omzetten naar NTFS geeft mijn computer na het kopieren en het opnieuw starten een melding over een onberijkbare bootdisk ????? ?????? Hoe kan dit ?

  • Zer0
  • Registratie: September 1999
  • Niet online

Zer0

Destroy 2000 Years Of Culture

U100 controller?
Drivers geinstalleerd tijdens de setup van win2k?

maybe we sit down and talk about the revolution and stuff
but it doesn't work like that
you can't turn back now there's no way back
you feel the power to destroy your enemy..


Verwijderd

Tijdens de setup krijg je de melding "press F3 now to setup any SCISI devices you may have", dit geldt dus ook voor extra IDE controllers zoals hotrod of promise, deze drivers moet je dus ff op diskette zetten.

Verwijderd

Topicstarter
Huh hoe zou dat moeten dan... Moet dat met dat CDtje wat ik bij de Asus A7v heb gekregen?? Zo ja, wanneer?? Voordat ik begin met het installeren van Win2k.. Dus als ik in win98 bezig ben ??

Verwijderd

Je kan het beste van www.asus.com/Products/Motherboard/socketa/a7v/index.html de nieuwste promise drivers downloaden, deze unzippen en op floppy zetten en die dan installeren tijdens de install van win2k, de melding staat onderin het beeld.

Verwijderd

Topicstarter
Okee dan zal ik dat eens proberen ... Thanx
Pagina: 1