Toon posts:

behuizing

Pagina: 1
Acties:
  • 44 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
ik wil zelf een computer aanschaffen, voor op men kamer, en nou zou een mini tower naturlijk wel mooi zijn(ivm weinig ruimte) maar ik wil er een AMD Athlon xp 1700+ processor in hebben, met een goed moederbord, maar kan dat wel in een minitower?? een klasgenoot zei namelijk dat dat dan te warm word, is dat zo. kan iemand mij daar een antwoord opgeven?

Verwijderd

Zolang de ventilatie goed is, boeit de grootte van de kast echt niet. Dus voor een goede minitower moet je alleen regelen dat je ventilatoren de boel koel en cool houden.

Voordeel grotere kasten is dat je een grotere luchtbuffer hebt, da's alles.

Verwijderd

Ik zou zowieso een midi kast kopen. Kun je meer dingen in kwijt en kun je er wat beter bij. Vooral als je later nog wat uitbreiden wil!!!

Verwijderd

ken best zon minikast..gewoon een micro ATX mobo en gaan bet die banaan..

Verwijderd

Dit kan je zelf goed uitzoeken, dingen over warmte staan in de FAQ van OCE en je topictitel is TE fout.

Dit topic is gesloten.