Toon posts:

freecom travveler II vs Asus A7V266

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben net in het bezit van een nieuwe computer. Deze heb ikgekocht via Internet. Het bedrijfje waar ik het ding van gekocht heb bestaat ineens niet, geen GSM, geen e-mail :).

Ik heb een probleem. Mijn PC bestaat uit een ASUS A7V266, AMD XP 1800, met een Gforce2MX 400 kaart, 256 DDR mb, eenvoudige geluidskaart.

Het geheel draait onder Windows XP, Windows 98 installeren met mijn ADSL modem van Mxstream lukt al niet.

Dit gehel draait nu redelijk stabiel, behalve een aantal spelletjes willen niet (flight sim, harry potter etc.).

Ma.a.w muchos problemos.

Het grootste probleem is echter dat de CD writer van freecom (aansluiting via USB) het geheel zodanig in de war schopt dat het systeem crashed. ER verschijnt een blauw scherm met heel veel zinnige tekst, maar ik kan er niets mee. Als ik de writer afkoppel, is het geheel weer redelijk stabiel.

Who can help me

Verwijderd

Probeer het eens met Win2k of ME ... kijk of je systeem dan ook crasht. Ik weet dat deze 2 OS'en wel slecht lopen met je XP1800+, maar proberen kan geen kwaad. Zoek anders de nieuwste FREECOM Drivers op http://www.freecom.com/

Succes alvast!