Op zaterdag 29 juni 2002 15:35 schreef Fewture het volgende:
[..]
Hoe gaan we loten dan? Ik moet zo weg en ben morgen weer terug. Heb in de tussentijd geen inet.
ok ik moet ook harde besluiten nemen, hoe jammer ik het ook vind, jij (Fewture en Thunder8) hebben al iets van zichzelf laten horen... Arnoman daarentegen al een tijdje niet, in tegenstelling tot jullie, ik bied Fewture aan het lcd op te sturen, INCLU alle onderdelen die hij nodig heeft om het lcdtje in elkaar te zetten, minus arbeidsloon... en Thunder8 heeft mij laten weten op ZIJN risico mij het LCDn et als 4 voorgangers goed te laten solderen.
Ik bied Arnoman het 4bits LCD aan, mocht hij dit niet willen, kan ik evt misshcien nog wat met Lethal regelen... waarbij ik dan geld overmaak naar lethal en hij zo indirect toch nog het zelfde lcdtje krijgt... ik kan zelfs er ook nog bij aanbieden om de onderdelen die hij nodig heeft alsnog naar hem op te sturen... zodat ik alleen de kosten van zn lcd overmaak naar lethal, en de kosten van de onderdelen op mn rekeing laat staan, wederom MINUS de kosten voor premaden.
Naar Arnoman, sorry dat het zo heeft moeten lopen, ik hoop dat je het begrijp, je hoeft je iig geen zorgen te maken je LCD kan evt nog via Lethal komen aleen heeeeel wat later

, ik hoop dat je begrip hebt voor mn keuzes, maar ik kan in dit geval niet anders

tenzij jij nog een betere oplossing hebt
Fewture: Ik stuur je LCD op, met alle onderdelen, ik maak 5 euro terugover naar je
Thunder8: Ik premade je LCD nog, en je hoort later hierover meer.
Arnoman: I'm sorry