Toon posts:

[WC]Weer een ideetje

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Aangezien ik niet veel ruimte in mijn ksat heb maar toch gek wordt van die herrie wil ik ook aan de waterkoeling. Daarom wil ik mij een beetje oriënteren. 8-)

1. Ik ga in de zomer 3 week naar Amerika en ik wil vanuit Amerika een koelblok meenemen, eigenlijk de DD Maze3, of raden jullie mij een andere aan? Misschien is die Z4 wel beter of nog een ander blokje?

2. Over de pomp moet ik ook nog es goed nadenken, neem ik een Eheim 1048 of een Sicce Nova of nog iets anders? Kwee eigenlijk niet wat voor andere geschikte pompen er zijn. Voor die Eheimpompjez zijn wel hele leuke opbouwreservoirtjes te krijgen die ik misschien wel wil gaan gebruiken of zelf een reservoir ergens tussenstoppen voor de ontluchting, netzoals die gekke belg Turbokeu heeft gedaan met zijn helemaal :9~ waterkoeling.

3. En dan is mijn laatste vraag een over de radiator. Die hele waterkoeling wil ik in een zelfbouwkastje onder mijn pc zetten met de radiator er plat in en fans die vanuit de kast boven op de radiator blazen. (Dus eigenlijk een radiator die onder de kast hangt en er lucht vanuit de kast naar beneden over de radiator geblazen wordt)
Kan dat met die radiatoropstelling of is dat niet handig met warme lucht oid? (Laatst is er ook een topic geweest van iemand die ook een dergelijk kastje onder zijn pc had met Waterkoeling erin.

Verwijderd

1) Ik zou voor de DD M3 gaan.

2) Voor de euro's die je voor een Eheim kwijt bent, kun je 2 Nova's halen. En die reservoirs kun je ook vast wel op een Nova kwijt. Eventueel met een verloopstuk.

3) Dat moet lukken al komt er dan wel lucht op wat warmer is dan van buiten je kast. Maar dat zal niet zo van invloed zijn, vermoed ik.

Verwijderd

Topicstarter
Maar waar kun je die nova's halen eigenlijk? Behalve dan bij de OC-shop? Die is mij wat te duur namelijk. 8-)

Verwijderd


Verwijderd

Willekeurige dierenshop misschien?
Daar heb ik die van mij in ieder geval wel gehaald.

Verwijderd

Topicstarter
Op zondag 12 mei 2002 22:17 schreef real_raichu70 het volgende:
www.aquariaveldhuis.nl dacht ik ?
Helaas, hij staat er niet bij, niet onder Sicce Nova iig. Misschien wel onder een of ander vaag merk, maar om die hele online winkel door te spitten lijkt mij een minder goed idee.

  • bredend
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 22-02 11:44
Italie :7

Mijn tante kan ze voor €18 incl alles halen en bij oc-shop zijn ze €21

Verder ook nog www.botanic-art.com en www.depetshop.nl en www.happygrow.nl. (vergeet btw en verzendkosten niet :)



jaja, ik heb research gedaan :7

Verwijderd

Topicstarter
Als ik trouwens die foto's van die kleine Sicce's bekijk zie ik dat die wel erg veel lijken op de Aqua-Flow 2 en vooral 3. Dit zijn kleine aquariumcirculatiepompjes die respectievelijk 500 en 800 l/h doorgeven. Ik heb zelf dus nog een 500l/h model liggen, zou ik deze bijvoorbeeld hiervoor kunnen gebruiken of is deze gewoon te klein?

  • Wimo.
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23:14

Wimo.

Shake and Bake!

Op maandag 13 mei 2002 13:32 schreef Rippie het volgende:
Als ik trouwens die foto's van die kleine Sicce's bekijk zie ik dat die wel erg veel lijken op de Aqua-Flow 2 en vooral 3. Dit zijn kleine aquariumcirculatiepompjes die respectievelijk 500 en 800 l/h doorgeven. Ik heb zelf dus nog een 500l/h model liggen, zou ik deze bijvoorbeeld hiervoor kunnen gebruiken of is deze gewoon te klein?
Dat zou je goed kunnen doen.. 400 l/u is al voldoende zelfs.. mits je een vrij normaal wc systeem bouwt zonder 178W pelts enz
Pagina: 1