[98] windows update melding*

Pagina: 1
Acties:

  • VeldKoe
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
" Software-update is onvolledig


De Windows Update-software is niet bijgewerkt. Hier volgen een paar mogelijk oorzaken:
Het is mogelijk dat u op Nee hebt geklikt toen u werd gevraagd het Vertrouwenscertificaat te accepteren. Als u software wilt installeren via de Windows Update-site, moet u op Ja klikken in het dialoogvenster met de beveiligingswaarschuwing.
Het is mogelijk dat u te hoge beveiligingsinstellingen voor Internet Explorer hebt ingesteld. Als u de bijgewerkte software wilt installeren en naar de Windows Update-site wilt gaan, moet u Normaal of Laag instellen bij de beveiligingsinstellingen voor Internet Explorer. Daarnaast moeten de opties voor het gebruik van Active Scripting en het downloaden en initialiseren van ActiveX-besturingselementen zijn ingeschakeld.

Opmerking Dit zijn de standaardinstellingen voor Internet Explorer. Zie artikel Q174360 in de Microsoft Knowledge Base (KB) voor meer informatie over de beveiliging van Internet Explorer en instructies voor het wijzigen van de beveiligingsinstellingen.

Hebt u profijt gehad van deze suggesties? <Stuur ons een reactie. "

die melding geeft ie
die zooi die die zegt heb ik al veranderd, helpt niks
is dit een standaard melding als ie down is ofzo?

  • blackd
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Heb je deze KB artikel al doorgelezen: http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;Q174360

Je hebt die beveiligingsinstellingen goed gezet, en ook op Ja gedrukt wanneer er een scherm kwam met een certificaat?

9000Wp o/w SolarEdge SE6K - Panasonic 5kW bi-bloc - gasloos sinds 17-7-2023


Verwijderd

Ik heb hetzelfde probleem.

Ben op dit moment bezig met een windows98 reparatie, waarvan de update ook niet werkt en dezelfde symptomen als hierboven heeft.

Ik heb knowledgebaseartikel 319585 al helemaal doorgenomen, biedt helaas geen oplossing.

-> temp files leeggegooid
-> internet cache schoon
-> active x controls verwijderd opnieuw geinstalleerd
-> beveiligingsinstellingen laag (active x toegestaan)

Allemaal geen resultaat.

Pc blijft echter met de melding software-update onvolledig komen.

Is hier al een oplossing voor? of een richting waar ik moet gaan zoeken?

Alvast bedankt.

  • ralpje
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 05:28

ralpje

Deugpopje

Heb je meerdere account op die pc? Probeer het dan eens onder een ander account en kijk of hij dan ook met die foutmelding komt; zo ja: probleem bij Microsoft, zo nee: probleem in jouw instellingen.

Freelance (Microsoft) Cloud Consultant & Microsoft Certified Trainer


Verwijderd

ralpje schreef op 25 juni 2004 @ 10:24:
Heb je meerdere account op die pc? Probeer het dan eens onder een ander account en kijk of hij dan ook met die foutmelding komt; zo ja: probleem bij Microsoft, zo nee: probleem in jouw instellingen.
Goede tip! Ik heb het echter geprobeerd, helaas dezelfde problemen. Het lijkt me echter sterkt dat het een fout bij Microsoft is , andere machines hier functioneren wel correct :S...

Ik weet echter niet wat ik nog moet nakijken... zal de explorer nogmaals proberen te updaten.

Verwijderd

bij deze het probleem opgelost. :*) Misschien ooit een oplossing voor anderen die ook het probleem hebben.

Internet Explorer opnieuw over bestaande heengeinstalleerd.

Bedankt in ieder geval!
Pagina: 1