Toon posts:

Subwoofer bij Automat voor 129 euro

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Bij de automat hebben ze een subwoofer in de aanbieding voor 129 euro. Komt hier een beetje knap geluid uit ? Of is de prijs echt te laag voor een subwoofer (als we even er van uitgaan dat hoe hoger de prijs is, hoe beter de kwaliteit en andersom).
Ik kon niet echt goed zien van buiten wat de spec's waren maar er stond 400 watt op, en er zaten twee vrij grote conussen in. Heeft iemand toevallig de sub gezien/gehoord. Is dit nou wat zo'n goedkoop woofertje ?

Verwijderd

Kun je hier een plaatje of een link plaatsen van de subwoofer? Ik kan de sub zo niet vinden op de site van automat.

Verwijderd

Topicstarter
Ik zal van de week even kijken of ze bij automat zelf een foldertje hebben oid.

Verwijderd

Mja, wat meer info zou handig zijn?

Hoe hoger de prijs betekend niet altijd, dat de kwaliteit ook beter is. Bij Automat kunnen ze ook gewoon een restpartij o.i.d opgekocht hebben.. ( die ze dus ook voor een lagere prijs kunnen verkopen) of misschien is het uit de serie van vorig jaar? Dus uit de prijs kan je niet ophalen hoe de kwaliteit is.