2 Weken geleden heb ik een Enermax Silentplus voeding in mijn pc gezet. Heerlijk stil maar nu de laatste dagen zit er een vervelend fluittoontje in. Soms is het een paar tellen weg en dan weer terug. Het wisselt zo af. Is dit zelf op te lossen of moet ik er mee terug naar de winkel en een nieuwe vragen??
Zitten alle schroeven nog goed vast want ik denk dat er wat los zit en dan trilt het en dat kan een fluittoonje maken.
Heeft ie niet zo'n rheostat aan de buitenkant om de fan te kunnen regelen. De nieuwere modellen hebben namelijk zo een voorziening.
Ook wel de allergrootste _ _ _ _ _ (vul in met blokletters)
Verwijderd
Die heb ik wel. Alleen moet ik eerst ff me gewone fans stil krijgen, dan merk ik pas dat de voeding stil isOp dinsdag 07 mei 2002 10:52 schreef RAID-0 het volgende:
Heeft ie niet zo'n rheostat aan de buitenkant om de fan te kunnen regelen. De nieuwere modellen hebben namelijk zo een voorziening.
Zie alleen maar rode kruisjesOp dinsdag 07 mei 2002 11:19 schreef anaconda het volgende:
Stilte..heb ik ook lang naar gezocht...zie hier t resultaat:
[afbeelding]
[afbeelding]
Verwijderd
ze staan op geocities. Die linken niet direct. Klik hierop en zieOp dinsdag 07 mei 2002 11:21 schreef Dracula het volgende:
Zie alleen maar rode kruisjes.
http://www.geocities.com/kingdeking/stil.JPG
http://www.geocities.com/kingdeking/voeding.JPG
Je kan ze ook oploaden naar endoria, maar ik heb ff geen tijd ervoor
Is inderdaad een regelbare voeding, maar of de voeding nou op max of min staat, dat maakt verder niet uit :"(. Het irri-toontje blijft aanwezig. Net zo'n dom geluidje
als dat je ook wel eens in een koelkast hebt zitten, zo'n piepgeluid. Vreselijk.
Verwijderd
Dit al nagekeken neem ik aan?Op dinsdag 07 mei 2002 10:51 schreef sMoOhT het volgende:
Zitten alle schroeven nog goed vast want ik denk dat er wat los zit en dan trilt het en dat kan een fluittoonje maken.
Yep, schroefjes zitten allemaal goed vast. Heb de winkel gebeld en die zeiden:"Bonnetje meebrengen en omruilen, geen enkel probleem." Kijk dat noem ik nog eens een goede service
. Laat iemand anders maar lekker fluiten als mijn voeding het straks maar weer goed doet en ik weer rustig kan slapen achter mijn pc :z:z.
Pagina: 1