weinig tot niks..
napster.com ? (of is die (nog) niet weer online
Ik bedoel natuurlijk wel van bekende artiesten.Op donderdag 02 mei 2002 15:07 schreef Cutebritney het volgende:
mp3.com
napster.com ? (of is die (nog) niet weer online)
Napster ken ik wel, maar ik zoek meer kwaliteit, ik wil niet van verschillende mensen iets downloaden totdat ik een album compleet heb.
Nog even concreet: Ik zoek dus sites zoals emusic.com en weblisten.com maar dan met betere kwaliteit muziek mp3's
weinig tot niks..
T.net ID. Bekijk het maar es eem..
‹(◕‿◕)›
Verwijderd
waarom legaal, als ik vragen mag
Game-PC: NZXT H7 Flow | Asus TUF Gaming x670E-plus | AMD 7700x | NZXT Kraken Z53 | 32GB Kingston Fury Renegade | Corsair RM1000x | Gigabyte RTX 4090 Gaming OC | 2x WD Black SN850x 2TB | LG Ultragear 27GL850 | LG Ultragear 27GR95QE
Dan wordt het tijd om je oren te laten testen, of betere speakers en/of soundsystem kopen. 128 of 192 hoor je dus echt wel.Op donderdag 02 mei 2002 15:33 schreef Rage_667 het volgende:
het menselijk oor hoort niet meer dan 128 kilobit, dus het heeft totaal geen nut om mp3's in een hogere bitrate te gaan downloaden omdat je het verschil toch totaal niet hoort. Ook bij het branden op een cd maakt de kwaliteit niet uit.
Exact expert nodig?
Verwijderd
het verschil hoor en voel! je wel degelijk.
Verwijderd
2 words;Op donderdag 02 mei 2002 15:33 schreef Rage_667 het volgende:
het menselijk oor hoort niet meer dan 128 kilobit, dus het heeft totaal geen nut om mp3's in een hogere bitrate te gaan downloaden omdat je het verschil toch totaal niet hoort. Ook bij het branden op een cd maakt de kwaliteit niet uit.
ha ha
Verwijderd
en als ik mijn gekochte cd rip in mp3 formaat? Niet legaal??Op donderdag 02 mei 2002 15:58 schreef marty_90000 het volgende:
mp3 is nooit legaal, alleen live-sets zijn legaal en wat mp3.com aanbied
Dacht het wel he
het is andersomOp donderdag 02 mei 2002 15:42 schreef Asterix1 het volgende:
bij 128k zijn de lagere tonen erg hmmm niet goed
het verschil hoor en voel! je wel degelijk.
bij 128k zijn de hoge tonen niet zo goed als bij 192!
Hier hoort eigenlijk een leuke sig te staan...
Verwijderd
ProestOp donderdag 02 mei 2002 15:33 schreef Rage_667 het volgende:
het menselijk oor hoort niet meer dan 128 kilobit, dus het heeft totaal geen nut om mp3's in een hogere bitrate te gaan downloaden omdat je het verschil toch totaal niet hoort. Ook bij het branden op een cd maakt de kwaliteit niet uit.
Maar ff ontopic.
Ik denk niet dat je legaal, gratis hele nummers van bekende artiesten kan downloaden.
Verder heb je de beste muziek sites op dat gebied al genoemd
Het maakt eigenlijk niet uit wat je bewuste geest doet, omdat je onderbewuste automatisch precies dat doet wat het moet doen
Als jij je mp3's dus voor jezelf zou houden is dit legaal zodra jij anderen dit laat downloaden is het niet legaal meer. Ook als jij van een site mp3's gaat downloaden is het illegaal, mits je de richtlijnen overtreed. De officiële richtlijnen van o.a. BSA & B&S zijn:Op donderdag 02 mei 2002 16:04 schreef ___Joey___ het volgende:
en als ik mijn gekochte cd rip in mp3 formaat? Niet legaal??
Dacht het wel he
Mp3's en software mogen gedownload worden van sites en op een schijf bewaard worden voor de periode van 24 uur. Hierna zijn de rechten die de downloader heeft op de product voorbij en is het illegaal.
Lijkt me duidelijk....
/me , streng maar rechtvaardig...
Verwijderd
"The 24-hour rule is a myth. It generally states that users may download any program off the Internet for free and use it for 24 hours to determine whether they want to continue using it; then they must either delete or buy it. This urban legend continues to circulate on the Internet."
(antwoord op een vraag van de BSA trivia game
URL: http://www.bsa.org/intnatl/game/
Volgens mij klopt dat verhaal over die 24 uurs regel wel, want ik heb zoiets gelezen in een nieuwsbrief van XS4all
Verwijderd
http://www.siia.net/piracy/copyright/24hr.asp
Dit is nu echt een HEEERLIJK voorbeeld van hoe de mens in elkaar steekt, ik heb zo'n vermoeden dat jij niet hebt meegedaad aan Jag's blinde mp3 testOp donderdag 02 mei 2002 15:40 schreef Crazy_D het volgende:
[..]
Dan wordt het tijd om je oren te laten testen, of betere speakers en/of soundsystem kopen. 128 of 192 hoor je dus echt wel.
geen vuur bedoeld natuurlijk, maar er bleek heel duidelijk dat 'niemand' in staat was om de 128Kb versie van de wav te onderscheiden
oprecht vertrouwen wordt nooit geschaad
Jawel, die sites die ik opnoem bieden legale mp3's aan, je betaalt een vast bedrag per maand en mag unlimited downen..Op donderdag 02 mei 2002 15:58 schreef marty_90000 het volgende:
mp3 is nooit legaal, alleen live-sets zijn legaal en wat mp3.com aanbied
En waarom ik legaal zou willen downloaden, omdat die sites veel cd's heeft die ik bijna nergens kan vinden, en als ik ze vind komen ze van napster en gnutella en is elk nummer ge-encode met een andere encoder en op een andere bitrate.
Je zou voor de gein eens je mp3 collectie moeten checken met EncSpot dan schrik je je een hoedje :-)
Maar oke, er zijn dus geen andere sites die legaal hoge kwaliteit mp3's aanbieden, helaas wachten dus maar.
weinig tot niks..
Downloaden van software is weer anders. Dat mag niet.