hoe zit het met die korting van planet/kpn adsl?

Pagina: 1
Acties:

  • inXs
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 20:36

inXs

known as inXs

Topicstarter
Ik had me dus begin december bij planet aangemeld voor adsl basic en dan zou je iets van 220 gulden korting krijgen op je aansluitkosten. Sinds 14maart heb ik dan adsl en nu net krijg ik de factuur van kpn binnen waar gewoon de modem en aansluitkosten opstaan zonder korting. Die moet ik dus wel betalen.

Ik heb ook al een planet factuur binnen met het andere deel van het bedrag. Weet iemand hoe het nou met die koring zit dan? Ik heb toendertijd gewoon met planet en kpn contact gehad en die zeiden dat die korting voor mij nog gewoon kon ook al viel mijn aansluiting niet in december. Het ging volgens hun om de periode dat je je aanmelde. Iemand?

superB


  • TweakersOnly
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 01:24
Ik heb me ook begin december aangemeld voor ADSL bij Planet en ben begin februari aangesloten. Ik heb ook in eerste instantie van zowel Planet als KPN een factuur gehad, maar ong. 1 maand na het aansluiten heb ik de korting (95 euro d8 ik) op mijn rekening gekregen van Planet.

Verwijderd

die acties was toch verlengd tot januari?