Eigenlijk moet je toch zelf gaan luisteren en eventueel de hoofdtelefoon nog mogen terugbrengen (binnen de week ofzo) als hij je niet bevalt.
Ik heb zelf ook een paar volledig gesloten types getest maar ik vond dat je altijd zo'n druk op je oren kreeg na een tijdje (precies als ik de hoofdtelefoon afzette dat ik ff terug moest gewend worden aan het geluid om me heen wat ik geen leuk gevoel vondt), terwijl het open design van sennheiser veel minder vermoeiend is (gewoon mijn eigen ervaring, andere mensen hebben misschien andere ervaringen).
Maar je zal toch, als je echt zeker wil zijn dat je iets goed kiest, een paar exemplaartjes moeten testen die in jouw interesserange vallen.
Advies : neem je tijd voor het testen en laat je niet opjutten door de verkopers ofzo (breng eventueel zelf je favoriete muziek, lees : muziek die je goed kent mee om te luisteren). Want het is jouw geld dat zal rollen en niet het hunne.
PS : er is wel een groot nadeel aan zo'n goede hoofdtelefoons : als je deze eenmaal gewend ben wil/kun je niet meer naar van die goedkopere dingen luisteren, ik dacht ook altijd dat men vorig modelletje (ook sennheiser) wel goed genoeg was maar nu wordt alleen nog maar gebruikt om te gamen.