Toon posts:

Nog een adviesvraag :)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hi, kwil een nieuwe videokaart hebben, voornamelijk om me fps in q3 op te krikken.

Systeem is een celleron 466 met 128 mb.

wat is er kwa prijs/prestatie verhouding aan te raden. zelf zit ik te twijfelen tussen de volgende 2.

ASUS V6800 Geforce DDR PURE 575.00
ASUS V7100 Geforce2 MX 470.00

Prijzen zullen ongetwijfeld niet de goedkoopste zijn voor die kaarten maar das in winkel hier in de buurt en was van plan op heeeel korte termijn 1 te gaan halen..

wat raden jullie aan?
is het echt de moeite waard om een geforce ddr te halen (ook met het oog op systeem upgrade sooner or later) wil natuurlijk zo goedkoop mogelijk uit zijn maar er wel een tijdje mee kunnen doen.

tenks alvast :)

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

De mx presteerd net onder het nivo van de DDR maar is wel weer wat moderner omdat het een gestripte GF2 is (oa.betere T&L engine)

Als je hem online besteld kun je hem ook de volgende dag binnen hebben hoor.
deze zaak heeft een goede naam wat snel leveren betreft en dit is wel een leuk kaartje: http://www.eynstein.nl/a/613.html
je moet alleen even achterhalen of er geen 7ns geheugen opzit (zoals bij de bulk hercules welke hier ook te koop is)