Toon posts:

Partities van Nieuwe maxtor schijf ineens verdwene

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zit hier een systeem in elkaar te zetten.

Alles ging goed, ik formateer de 60gb hd in 3 parities.

Toen zette ik er mijn oude hd er ff bij om wat bestanden over te schrijven op de D schijf. Ik kom in windows met mijn hd ik ga naar deze computer zie ik dat er C D E F staat C, D, E klopt want dat is van mijn HD maar die 60GB liet hij gewoon zien als een niet geformateerde 60gb HD :S.

Ik dus weer naar FDISK ik kijk bij parities zie ik dat er 1 partitie weg is (2 partities bestonden dus maar die liet hij niet zien in windows :S ). Dus ik dacht naja zal wel ik haal alle partities weg en ga weer alles opnieuwe doen. Ik dus primaire partitie maken gaat hij de integriteit controleren ging focking traag ik dacht WTF hoe kan dit nou weer. Was hij bij 60% kapt hij er inees mee, en begint hij weer opnieuw.

Ik dus andere ide kabel proberen, bios gereset, jumper verwijderd. Op master/slave gezet. Niets hielp.

Hoe kan dit is die Maxtor HD kapot :( ??


P.S. Nu ziet hij die schijf ook al niet meer in windows :(

  • PROnline
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-04 08:27
Zou heel goed kunnen dat je een rotte harddisk hebt meegekregen. Geen rare geluiden uit de HD gehoord toen die bij 60% was bij de controlle?

Download ff een Drivefitnesstest zoals in de faq beschreven staat van dit forum... En dan terug brengen naar de winkel als je 'm net pas hebt.

Verwijderd

Als je die drive fitnisstest hebt uigevoerd en er komt een rot antwoordt uit is het om met de testresultaten naar de winkel te gaan + hd. En heb je nog wel eens kans dat ze je niet geloven en dus geen nieuwe HD krijgt. Nu weer ff on-topic: Kan het niet zijn dat je twee hd's aan 1 IDE kabel hebt gedaan en daarna FDISK opgestart en toen partities verwijderd of aangemaakt ?? Dit kan ook wel eens problemen geven.