[win2k] wie drukt af op mijn printer?

Pagina: 1
Acties:

  • schwarzenegger
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 07-08 11:15
ik heb een windows2000 werkstation, met daaraan een brother hl-1250 laserprinter. Die printer staat gedeeld in het netwerk. Kan ik achterhalen wie er afdrukt op mijn printer en dat dat eventueel gelogd wordt? Ik draai GEEN novell o.i.d.

  • jelmervos
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

jelmervos

Simple user

Via je Eventlog, die logt printjobs.

"The shell stopped unexpectedly and Explorer.exe was restarted."


Verwijderd

anders kun je natuurlijk ook altijd nog "auditten"
let op dat auditting ge-enabled staat in je local policy

  • schwarzenegger
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 07-08 11:15
Op donderdag 25 april 2002 15:40 schreef arjo_kamp het volgende:
anders kun je natuurlijk ook altijd nog "auditten"
let op dat auditting ge-enabled staat in je local policy
kun je me dan ook uitleggen hoe dat moet of verwijzen naar een site o.i.d. waar staat hoe dat werkt?

Verwijderd

Ik zit nu zelf ff achter een XP bak dus ik kan je niet stapje voor stapje wijzen maar probeer eens via Administrative Tools naar je Event Viewer te gaan en daar kun je bij je logboeken wel auditing aanzetten geloof ik ;).

Suc7 *D

edit:

Enigzins domme opmerking want arjo_kamp zegt al dat het in je local policy moet. Dus dan klopt mijn onzin opmerking niet echt ik moet leren eerst te lezen . Maar uh, je zou nog wel ff bij de eigenschappen van je printer kunnen kijken en dan bij security, advanced en dan auditing. Daar kun je ook wel iets instellen dacht ik.

Verwijderd

gelukkig ben ik wakker. |:(
Pagina: 1