Toon posts:

[Exchange2000]GlobalAddressList weg na sec. update

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Situatie Server:
Windows 2000 Server SP2.
Exchange 2000 SP2.
ISA Server.
Aantal gebruikers is ongeveer 70.


Gevonden topic op GOT [topic=438474]


Collega van me heeft een aantal security updates over die server gespoeld en vervolgens is de Global address list weg, dit is eigenlijk al eens vaker voorgekomen bij een aantal collega's thuis maar nog nooit echt opgelost, plotseling waren ze er meestal weer.
Nou staat er in de bovengenoemde topic op 14 maart dat het probleem opgelost is na een reboot van de domain controllers maar
dit werk bij hem dus niet.
Iemand van jullie heeft vast en zekers al eens hetzelfde probleem gehad en weet me dan misschienw el een oplossing te geven.
Ow voor de duidelijkheid, er zijn dus security patches gespoeld die door microsoft aanbevolen werden, maar welke dit precies zijn weet die gast me dus niet te vertellen.

Verwijderd

Misschien is dit wat ?


Clients Cannot Browse GAL After You Apply Security Hotfix

[Q309622]


Tip: Gebruik eens de search :z

Verwijderd

Topicstarter
Heb even laten checken of die restrictanonymous op 2 stond en dit wat idd zo, kom er ook net achter dat er niet eens SP2 draait, was me wel verteld maar hoor dus net dat dat niet zo is, SP2 laat ik hem er overheen spoelen en dan hoop ik dat het weer werkt.

PS. Had al een search gedaan zoals er ook in de posting staat.

Verwijderd

Op donderdag 25 april 2002 11:30 schreef vandamage het volgende:
...

PS. Had al een search gedaan zoals er ook in de posting staat.
Er zijn meer wegen die naar rome euh.. de oplossing leiden :P

o.a. Http://www.Google.com en http://www.microsoft.com/technet