Printen naar server werkt niet

Pagina: 1
Acties:

  • TheDiver
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 28-04 16:53
Beste allemaal,
Ik heb 1 W2K server met daaraan een HP laserjet 4 en een deskjet 940c.
De deskjet zit direct op de LPT 1 en de laserjet dmv een JetDirect.

Verder heb ik 4 machines in de 192.168.0.2 t/m 5, alle win98 met client voor windows netwerken. De server draait op 192.168.0.1 en de LJ4 op 192.168.0.14.
Er word ingelogd met alleen een naam.(blanco wachtwoord)

Van de server printen is totaal geen probleem, vanaf de andere machines (win98) krijg ik de melding: Toegangscode onjuist.

Heb alle gebruikers nagekeken en rechten gegeven op de printers, nu wil echter het geval dat als ik in Access Control Settings zit en een gebruiker alle rechten op zowel managen van printer en documenten er 1 verdwijnt in de lijst die ik voor mij heb. Druk ik op of OK of Apply dan komt 1 van beide weer terug.

Ik ben nu al een paar weken bezig. Heb de search doorzocht maar kon over dit geval nix vinden.

Wie weet het antwoord, ik word er gek van:?

BVD

Eindelijk is de kleur GROEN weer thuis...


  • marrekau117
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 16-08 21:57
Heb je van de gene die mogen printen ook op je w2k een account aangemaakt zonder wachtwoord anders kan het idd problemen geven