Toon posts:

[HDD] Doet raar

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een seagate 20.4 GB 7200 rpm schijf die het niet meer goed meer doet. De schijf blijft telkens hangen. Ik denk dat er wat onmisbare sectoren kapot zijn(geeft windows schijfcontrole ook aan). Is hier nog wat aan te doen of is deze kapot. :o

Verwijderd

Zeer waarschijnlijk dat die bad secors permanent zijn. Hoe oud is de schijf? Waarschijnlijk heb je nog garantie of kun je 'm RMA'en bij seagate :?

Verwijderd

Zodra een schijf bad sectors begint te krijgen is het meestal snel afgelopen. Er zijn wel tooltjes te downloaden om je schijf een 'oppepper' te geven (doen ze met een zware format), maar dat helpt ook niet op de lange duur.

  • agent327
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 02-10-2022

agent327

^&)^*&^$#@#!)*

Op de site van Seagate is een tooltje te vinden waarmee je je harde schijf kan naten nakijken. Bij afkeur door dit tooltje kan je RMA aanvragen.

Wanbeleid is ook beleid.


Verwijderd

Topicstarter
Schijf is denk ik een jaar oud maaar zit daar nog garantie op. Hij is wel intensief gebruikt. Maar hoe kan je RMA'en

Verwijderd

Op woensdag 17 april 2002 10:26 schreef JoostM het volgende:
Schijf is denk ik een jaar oud maaar zit daar nog garantie op. Hij is wel intensief gebruikt. Maar hoe kan je RMA'en
Moet je even op de site van seagate kijken, waarschijnlijk ergens hier.

:)

Verwijderd

Hoe je een RMA moet sturen is al een keer geweest. (heb het zelf ook al keer uitgelegd)
Naar de site van de fabrikant gaan en RMA formulier invullen.

Verwijderd

dammit te laat :9

  • Twynn
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 29-01 07:49
Op de site van seagate kijken, en dan kom je er wel uit..

Ik zou wel eerst die tooltjes van hen gebruiken, dan sta je wat sterker..
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.