Keyboard multimedia keys

Pagina: 1
Acties:

  • harlekein
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 27-07 20:04

harlekein

Creator Owner

Topicstarter
Ik heb een Trust draadloos keyboard met een aantal multimedia keys. Het originele ondersteuningsprogramma is verschrikkelijk irritant en ondersteunt geen winamp. Nu gebruik ik dus de driver voor Microsoft Office Keyboard. Draait goed en ik heb elke knop al kunnen 'remappen'. Op een na. De screensaver. Ik kan die functie niet terug vinden in de lijst en als ik deze indruk gaat de scrollbar een stukje omhoog en als ik deze weer los laat omlaag.

Hij reageert dus wel op deze toets, maar wat is de functie eigenlijk? Dit moet ik weten, wil ik deze remappen. Overigens heb ik alles al doorgelopen door middel van toets uitschakelen en proberen of deze nog iets doet.

Is er een proggie te vinden waaruit ik kan lezen wat mijn toetsenboord aan WinXP doorgeeft? Of is er misschien een mogelijkheid om een ander programma voor het remappen te gebruiken?

Verwijderd

probeer eens drivers voor logitech toetsenborden. Deze werken vaak op een of andere manier beter. (pas al een topic voorbijgekomen hier).

  • harlekein
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 27-07 20:04

harlekein

Creator Owner

Topicstarter
Heb ik gedaan, maar bij Logitech zijn de functies niet in te stellen.