Toon posts:

Helluph

Pagina: 1
Acties:
  • 30 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Beste mensen jullie zijn mijn laaste hoop.

Ik heb namelijk een probleem met mijn beeld in spellen. Bv in cs heb ik als ik speel uitgesmeerde graphics. Ik neem aan dat jullie snappen wat ik bedoel maar zal het toch nog even uitleggen. Bij het lopen en ietwat snel bewegen van de muis heb ik enorm last dat de graphics uitgesmeerd worden en dus zie ik alles wazig en slecht. Aan mijn systeem kan het denk ik niet liggen, want:

Amd Athlon 1800 xp
512mb ddr ram
geforce 3 ti 200
Beeldscherm is Ctx VL 710 T met goede refreshrates dus.......

En de nieuwste drivers voor de geforce zijn aanwezig zo ook voor directx, ehm het beeldscherm dacht ik dan daar ligt het aan, maar deze is toch ook redelijk goed. Een maat van me heeft ook cs en heeft een geforce 2 gts ofzoiets en heeft een waardeloos beeldscherm en hij heeft nergens last van en ikke wel

Weten jullie misschien een oplossing.....

  • Maarten
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
- zit alles goed vast? check dit ff
- al een clean install gedaan
- andere videokaart ff proberen
- drivers
edit:
heb je al sorry |:(


suc6

Verwijderd

Bedenk aub een normale topictitel en mail die naar sinterklaas@tweakers.net, dan gaat je topic weer open. Dit slaat echt compleet nergens op.

Dit topic is gesloten.