Toon posts:

M7VKD mb overclocken?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hellow,

Ik heb een 1.2GHz Athlon TB processor, op een Biostar moederbord van het type M7VKD en vroeg me af of iemand weet hoe je het beste de FSB kan overklokken van dit moederbord. In m'n vorige pc vond ik dit in de BIOS, maar op dit moederbord is er geen sprake van in de BIOS.
Heeft iemand ervaring met dit moederbord of bestaat er (werkende) software voor? Ik heb op de website van de fabricant geen bios-update gevonden die dit mogelijk maakt.

Afbeeldingslocatie: http://users.pandora.be/kenvh/casemods/morepics/AOpen%20-%20Sideview%203%20-%20With%20lights.jpg


Greetz,
Ken

  • Tatsu
  • Registratie: Augustus 2000
  • Niet online

Tatsu

Paradigm shift

Jumpers op je mobo dan?
Hiervoor zou je je moboboekje even door moeten lezen.
Er waren ook wel programma's voor. Iets in de trant van SoftFSB ofzo.

If someone begins with uncertainty, experience will eventually lead to certainty. But what defines certainty?


Verwijderd

Topicstarter
softfsb werkt niet omdat m'n moederbord er niet bij staat, en de jumpers is enkel voor standaard-fsb instellingen

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 21:42

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Op vrijdag 12 april 2002 15:09 schreef kenvh het volgende:
softfsb werkt niet omdat m'n moederbord er niet bij staat, en de jumpers is enkel voor standaard-fsb instellingen
Je mobo er niet bij :? |:(

Het gaat om de PLL chip. Zoek die op de mobo en voer die in (overigens is CPUFSB tegenwoordig beter bijgehouden). CPUFSB handleiding heeft tips om PLL te herkennen.

Oslik blyat! Oslik!