Toon posts:

Win95 machines laten server inbellen bij inloggen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier thuis een server die draait op Win2k Server en 3 clients (1 met Win2k en 2 met Win95). Deze server is een domaincontroller en deelt tevens de internetverbinding (ISDN) dmv ICS. Nu doet zich het probleem voor dat als ik inlog op één van de Win95 machines, dat er dan direct op de server een inbelverbinding wordt gemaakt. Dit gebeurt NIET als ik inlog op de Win2k machine. Ik heb de instellingen van de Win2k en Win95 machines met elkaar vergeleken, maar het staat allemaal hetzelfde.

Wat ik ook vreemd vind, is dat ik op de server ingesteld heb dat de verbinding na 5 minuten inactiviteit verbroken moet worden, maar dat doet hij ook niet ;(

Wie kan mij helpen?

Verwijderd

Gebruik Winroute kun je zelf aangeven door middel van Remote Control inbellen of afkappen. Werkt perfect. Gebruikt het thuis ook. Internet Connectie zuigt vind ik te weinig mogelijkheden. Verder als Winroute is ook handig als je portmappen naar iets op je eigen pc bv ftp of zo.