vga chipset fan kapoet,

Pagina: 1
Acties:

  • viper3007
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 24-11-2025
Hoi, ik heb een geforce 1 videokaart 6800 en de fan is er mee opgehouden, ik heb geen garantie meer, dus zat ik te twisten of ik neem een nieuwe videokaart, maar aangezien het best een leuke videokaart is zal ik misschien moeten kiezen voor een nieuwe fan, en nu is mij verteld dat ik moet nemen de Zalman ZM17-CU of Zalman ZM17-Cu + Zalman FB123 de 1e kost 22€ = 10,75 verzendkosten damn :( en de 2e € 36 + 10,75 verzendkosten wat zal ik nemen. Wat is het verschil als ik voor de goedkopere kies...???

workstation server laptop


Verwijderd

Gewoon een oude fan van een P1 erop.

De FB123 zou ik niet nemen:
Afbeeldingslocatie: http://www.zalman.co.kr/images/septemberimg/fb123s.gif

en de de Zalman ZM17-CU is een heel nieuw coolblokje.
Afbeeldingslocatie: http://www.zalman.co.kr/images/psimages/17cu2.gif

  • bolleh
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 07:15
zoek gewoon ergens naar een crystal/blue orb. zijn goed genoeg en goedkoop. ik heb zelf die zalman koper 17 nogwat en hijs erg goed, geen geluid enz, heb em zonder fan want mijn kyro I produceert nie zoveel warmte, die geforce 1 is wel een heetgebakerd chippie dus minstens met fan nemen
<edit>
Op maandag 08 april 2002 17:03 schreef vanDee het volgende:
Gewoon een oude fan van een P1 erop.
als ik me niet vergis hadden die geforce 1 vaak van die fans in een gaar heatsinkje, fan kapot dan heb je ook nix meer aan de heatsink. tenminste was bij mijn prophet zo

<edit 2>
Op maandag 08 april 2002 17:03 schreef vanDee het volgende:
en de de Zalman ZM17-CU is een heel nieuw coolblokje.
ik heb em anders al een hele tijd, sinds 16 augustus staan op het doosje :+

Verwijderd

Op maandag 08 april 2002 17:04 schreef bolleh het volgende:

[..]

ik heb em anders al een hele tijd, sinds 16 augustus staan op het doosje :+
Ik wist niet dat die Fannetjes ingebouwd waren in 't coolblokkie. Dan zou ik ook voor een blue orb gaan.

  • Oxi
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 14-11-2022

Oxi

Er staat iets op die site waar ik nog niet helemaal uitben
(Notes)
1)For GeForce 256 DDR, RADEON DDR, and higher classes of video cards, the ZM17-CU must be used with Zalman's FB165
Ik heb dus een MSI G2TiVX Pro-VT videokaart.
Kan ik die dan zonder fan gebruiken (stilte), daar gaat het me vooral om, overclocken zal me een worst wezen.

edit: typo's

I wouldn't give his troubles to a monkey on a rock


  • Chello200
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 22-02 23:48
Geen blue orbs nemen maar een crystal orb !

dikzak


Verwijderd

Op dinsdag 09 april 2002 15:47 schreef Chello200 het volgende:
Geen blue orbs nemen maar een crystal orb !
Of een orange orb

Verwijderd

crystal orb will do :)

  • job
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 21-02 23:14

job

ik heb hier thuis ook een geforce 1 (auss v6600) en hier is ook de fan van kapot,
deze heeft idd ook een verzonken fan.
Een blue orb past niet, dit omdat de afstand van de tussen die gaatjes om 'm vast te klemmen niet overeenkomen.
en die dubbelzijdige tape die er bij zit raad ik helemaal af.
nu heb ik er een een oude 486 koeling opzitten. paste ook niet, dus er op geplakt met seconde lijm in de hoekjes pasta in het midden, en was ook nog eens een stuk goedkoper.
tenminste als je nog zo'n oude koeler hebt liggen.
Pagina: 1