Toon posts:

Voedingkabels verlengen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik wil mijn kabels van mijn voeding verlengen en vooral de voedingkabels van mijn mobo, zodat ik mijn voeding boven in mijn tower kan proppen. Iemand hier ervaring mee? Is dit onverstandig om te doen ivm evt storingen of spanningsvallen?? Het gaat om een cm of 20. Ik weet dat IDE kabels niet langer dan een bepaalde lengte mogen zijn ivm met storingen, maar geldt dit ook voor de mobo voedingskabels?

  • Bas_f
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09-04 11:07
Als je 't netjes afwerkt, en de kabels netjes bij elkaar houd in de kast moet 20cm echt geen probleem zijn.

...


Verwijderd

Verlengkabeltjes voor de molex met 4 en 3 pinnen worden zo los verkocht. Een verlengkabel voor de voeding van je mobo wordt wat lastiger.

  • -=MOL=-
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 27-11-2019

-=MOL=-

R.I.P. TEC 172W 23-10-2002 :(

In dit topic staat ook wat over het verlengen van de voedingskabel voor het mobo: [topic=456196/1/25]

Bij conrad kan je ze gewoon bestellen als het goed is.

Veel suc6 ermee.

[Asus A7V266-E][AMD XP 1700+ (water cooled)][Hercules GF3 Ti500][256 MB Crucial DDR][SB Live 5.1][2 x 40GB][3com 3c905ctx-m]


Verwijderd

Topicstarter
thnx a lot

Verwijderd

Topicstarter
Okee, het werkt dus prima, heb ze met 20 cm verlengd

  • Petzl
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 05-08 20:57
ook de voltage monitoring draden verlengd ??

dit zijn de dunnedraadjes die bij de 3V lijn en zo meekomen ...

deze zorgen dat de spanning op einde van connector op juiste spanning zit ...

Verwijderd

Topicstarter
alle kabels verlengd die aan me mobo zitten, stuk of 21, dus die voltage monitoring kabels ook
Pagina: 1