Ik heb een vraag over het online gamen. ik vind het erg leuk en doe het graag maar mijn vader is bang dat er hackers binnen kunnen komen. Dat wil ik natuurlijk ook niet, maar is het mogelijk? Helpt het als je een firewall(norton) hebt of geeft die ook geen melding? En is gamespy veilig op het gebied van hackers?
A)Als je geen gekke dingen installeert of rare bestanden opent is de kans dat je kwetsbaar bent voor "hackers" minimaal, zeker als je ook nog eens een firewall hebt.
B)Hackers zijn over het algemeen nou niet geinteresseert in computers van thuisgebruikers.
Kortom maak je nou niet druk dat jou computer gehackt wordt.
B)Hackers zijn over het algemeen nou niet geinteresseert in computers van thuisgebruikers.
Kortom maak je nou niet druk dat jou computer gehackt wordt.
Kortom: aan een goede up-to-date virusscanner (en een goed ingestelde windows) heb je genoeg om veilig te zijn tegen de "hackers" waar je bang voor zou moeten zijn.
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)