Sony DVD-ROM (DDU220E) & CD-RW (CRX120E) problemen

Pagina: 1
Acties:

  • BigBart
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11-02-2025

BigBart

Memento Mori

Topicstarter
Heb problemen met mijn Sony DVD-ROM (DDU220E, 6/32) & CD-RW (CRX120E, 4/4/24) van beide +/- 2,5 jaar oud (januari 2000 gekocht).

Ik heb dit probleem al langer maar schonk er eerst weinig aandacht aan, maar na 2,5 jaar begint het te irriteren.

Als ik een willekeurige cd in een van de drives stop beginnen ze enorm te brommen en te piepen bij het afspelen (geluid lijkt op dat van een startende motor ook qua het aantal decibel)! :( Ook lijkt het of ze steeds weer op nieuw upspinnen (lezen, stilte, lezen, stilte, weer lezen enz.). :? Bij mijn LG 52X in mijn P1 90 Mhz is het geen probleem geen bijgeluiden en die laadt de cd's sneller dan het systeem in mijn signature.

Weet iemand wat het probleem is en wat ik hier aan zou kunnen doen? :)

Velen die leven verdienen de dood en sommigen die sterven verdienen het leven.


  • BigBart
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11-02-2025

BigBart

Memento Mori

Topicstarter
IS er echt niemand die mij met dit probleem kan helpen. :'(

Velen die leven verdienen de dood en sommigen die sterven verdienen het leven.


Verwijderd

Omdat de problemen op beide drives van toepassing zijn, lijkt me niet dat er een error in de drives zit. Trouwens, naar je geluidskaart zit een kabeltje vanaf je CD-ROM, en volgens mij kan je daar niet 2 cdrom stations op aansluiten. Het lijkt me een geluidskaart probleem, maar je kan toch een ander cd-rom station insteken om het te testen?? succes :)

Verwijderd

en misschien kan je het beter hij audio, video & HiFi proberen....