Heb een tijdje geleden een Marmitek Giga 30-set gekocht in combinatie met de remote mouse control. Beeld gaat naar de TV, Stereo-geluid rechtstreeks naar de audio-versterker. Beeld is keurig, geluid ruist nauwelijks ECHTER: tot ik een willekeurig programmaatje opstart(bv windows explorer). Op dat moment ontstaat een irritante brom op de boxen, die het geluid van bv mp3`s flink verstoort (beeld blijft prima). Weet iemand hoe dit te verhelpen ? Komt er mischien ergens straling vrij bij het opstarten van programma`s, bv bij de processor of bij de videokaart of geluidskaart ? Verplaatsen en richten van zender/ontvanger heeft geen resultaat; alles functioneert immers goed en vrij van ruis zolang ik maar niks opstart (alleen heb je dan niet zoveel aan zo`n ding).
Verwijderd
Stoort de hd soms? Gaat natuurlijk wel veel data door zo'n 80 polige IDE-kabel. Verder zou ik niet een storingsbron kunnen noemen die niet actief is zonder dat je een programma opent.
mogelijk dat de harddisk de veroorzaker is of een van de kaarten; ik zal eens een langere kabel tussen pc en de Giga-transmitter plaatsen zodat deze verder van de pc af staat. Bedankt voor je reactie !Op dinsdag 26 maart 2002 12:25 schreef Taco het volgende:
Stoort de hd soms? Gaat natuurlijk wel veel data door zo'n 80 polige IDE-kabel. Verder zou ik niet een storingsbron kunnen noemen die niet actief is zonder dat je een programma opent.