Toon posts:

ASUS A7N266-C MoBo

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Heeft of kent iemand dit moederbord.
Ik wil graag weten hoe deze draait.
Mobo is uitgerust met een nforce chipset.
Of toch beter 1 met een via chipset.

Greetz
sjong

  • inquestos
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21:46
Nee, ken het wel, maar heb het niet. Maar er zijn genoeg reviews te vinden...
Op zondag 24 maart 2002 15:28 schreef sjong het volgende:
Heeft of kent iemand dit moederbord.
Ik wil graag weten hoe deze draait.
Mobo is uitgerust met een nforce chipset.
Of toch beter 1 met een via chipset.

Greetz
sjong
Geen begroeting op dit forum

Fotografie: | Flickr | Canon 5DII + 20mm + 35mm + 50mm + 100mm || Hardlopen: Strava PR 5km: 20:26 10km: 44:35 HM 1:39:58


  • Baur
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Baur

Opperlurker

Ik heb 1 (één) review kunnen vinden van de Asus a7n266-c en dat is nog wel een duitse review ook. Zie hier

Het komt er op neer dat het een uitgebreid moederbord is met goede prestaties (rond Via kt266a niveau) en een goede stabiliteit, echter tegen een relatief hoge prijs.

De keuze tussen een nVidia of een Via chipset vind ik vrij lastig, ze zijn beiden ongeveer even snel, beiden zijn redelijk stabiel, al lijkt de nForce wat stabieler dan de kt266(a) volgens de reviews.
Ik zou als ik jouw was gewoon kijken naar wat je krijgt voor je geld en wat je het meest waard vindt (Raid of Goede on-board geluid (nForce) bijv.).

En voor de mensen die over de on-board gfx beginnen; Dit moederbord is uitgerust met de nForce 415 die geen on-board gfx heeft, in tegenstelling tot de nForce 420, die je veel meer ziet. Beide chipsets zijn verder overigens hetzelfde.

The need for speed drives me