Ik heb 1 (één) review kunnen vinden van de Asus a7n266-c en dat is nog wel een duitse review ook. Zie
hier
Het komt er op neer dat het een uitgebreid moederbord is met goede prestaties (rond Via kt266a niveau) en een goede stabiliteit, echter tegen een relatief hoge prijs.
De keuze tussen een nVidia of een Via chipset vind ik vrij lastig, ze zijn beiden ongeveer even snel, beiden zijn redelijk stabiel, al lijkt de nForce wat stabieler dan de kt266(a) volgens de reviews.
Ik zou als ik jouw was gewoon kijken naar wat je krijgt voor je geld en wat je het meest waard vindt (Raid of Goede on-board geluid (nForce) bijv.).
En voor de mensen die over de on-board gfx beginnen; Dit moederbord is uitgerust met de nForce 415 die
geen on-board gfx heeft, in tegenstelling tot de nForce 420, die je veel meer ziet. Beide chipsets zijn verder overigens hetzelfde.