Toon posts:

[Linux] Server - client MP3 speler voor slome comp

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hej, is het mogelijk om op je server een mp3 af te spelen en met een heeel slome computer (i368 ofzo)te connecten naar de server en het geluid signaal dat de server produceert door de speakers van de sloome computer laten komen, dus dat de server de mp3 uitpakt, en dat je over het netwerk de rauwe muziek signalen naar de geluidskaart van de slome computer laat komen en muziek hebt, zodat het enige waar die sloome computer aan moet voldoen de eisen van de geluids kaart zijn?

  • ajvdvegt
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 15-08 12:40
Ja,dat kan met ESD (aka esound). Daar is al eerder een topic overgeweest, ff zoeken dus. (Of gewoon de hulp van esd doorlezen uiteraard :+)

I don't kill flies, but I like to mess with their minds. I hold them above globes. They freak out and yell "Whooa, I'm *way* too high." -- Bruce Baum


Verwijderd

Topicstarter
heb gezocht vind niet, esd is toch de sound deamon van gnome? wil dat niet zeggen dat de client ook gnome nodig heeft?