Als ik op de start-knop druk dan gaat ie uit ...
PC Chips M758LMR+ (socket 370)
www.pcchips.com
www.pcchips.com
Een board met de Nforce chipset, check site Asus en MSI..
Verwijderd
BTW:Nforce staat voor een Geforce 2 Ti onboard hangt er vanaf welke NforceOp donderdag 21 maart 2002 15:10 schreef KillerAce_NL het volgende:
Een board met de Nforce chipset, check site Asus en MSI..
gpu boeit niet zo zolang die maar onboard is, verder hoeven er ook geen PCI sloten op te zitten, alleen raid zou nog wel eens van pas kunnen komen (je raad het al ik wil een mp3 / Divx server in een koffertje
)
Als ik op de start-knop druk dan gaat ie uit ...
Waar heb jij het over? een Nforce board heeft standaard een onboard MX....en ja je hebt ook nforce boars zonder onboard graphics, dat verhaal met die Ti ontgaat mij even.Op donderdag 21 maart 2002 15:12 schreef MasterDisaster het volgende:
[..]
BTW:Nforce staat voor een Geforce 2 Ti onboard hangt er vanaf welke Nforce
Een Mobo met de nForce 420 chipset, die heeft de geintegreerde graphics core, dolby digital geluid en een netwerkkaart. verschillende fabrikanten hebben deze borden, kijk maar eens bij Asus, Abit en MSI
Een hele rij microsoft certificeringen.
is er ergens toevallig ook een roundup van dit soort alles-in-1 mobo's?? lijkt me met name handig tav het geluid
Als ik op de start-knop druk dan gaat ie uit ...
Pagina: 1