Toon posts:

[Lingo] naar andere frame met delay

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
De titel is misschien niet zo duidelijk maar ik zal het ff proberen uit te leggen.
[script]
on mouseDown
sprite(2).member = "bulletfly"
sprite(6).visible = FALSE
sound(1).play(member (15))
go to frame(30)
end
[/script]

De bedoeling is dus dat hij naar frame 30 gaat, nadat de animatie "bulletfly" is afgespeeld. Nu verspringt hij meteen bij het klikken naar frame 30, en zie je de animatie niet.

Ik ben al behoorlijk lang aan het zoeken, en van alles proberen maar ik kom er niet uit

Verwijderd

Laat hem aan het eind van de 'bulletfly' animatie naar frame 30 springen ?? (met een frame scriptje)

(en dan krijg je natuurlijk het probleem dat je die animatie meerdere keren gebruikt, en niet altijd naar frame 30 moet springen maar soms ook naar een ander frame. Stel in dat geval in het scriptje wat je nu al hebt een variabele in met het framenummer, en laat hem aan het eind van bulletfly naar dit framenummer springen.)


btw, Lingo hoort officieel in /13 (webdesign & graphics)

  • chem
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 27-08 13:53

chem

Reist de wereld rond

move naar W&G, daar zul je eerder antwoord krijgen :)

Klaar voor een nieuwe uitdaging.


Verwijderd

Dan moet je in het castmemberscript van die bulletfly zeggen dat hij aan het eind naar frame 30 moet, dan gaat het allemaal vanzelf, eerst het filmpje, dan de sprong naar frame 30.

Tenminste, dat lijkt mij het meest logisch.