Weet er soms iemand een ideale manier om de isolatie van een wire wrap draad te ontdoen? Ik word er namelijk hoorndol van. 
someone?
someone?
zeg, mierENneuker, niets beters te doen? Je vind jezelf waarschijnlijk super interessant?Op dinsdag 12 maart 2002 16:30 schreef Elendil het volgende:
het is "hoorendol"
thx, zo deed ik het ook. Ik dacht dat er misschien een snellere manier was, maar ik zal dus zo moeten blijven voortdoenOp dinsdag 12 maart 2002 16:34 schreef Praeth het volgende:
Ja, met een stanlymesje een snee in de kabel maken (met de kabel mee, en zorg er voor dat je niet DOOR de kabel heen snijd, want als je er heel dun in snijd, kun je hem dr 'afscheuren'
Of praat ik nou poep. (Ik doe zo ook altijd het isolatie materiaal er af halen)
Verwijderd
dat lukt dus niet hé, die wire wrap draad is veel te dun daarvoor.Op dinsdag 12 maart 2002 16:37 schreef MantraKiller het volgende:
met zo'n striptang waar je hem om kan klemmen.
Trek een keer aan die tang en hopsa isolatie eraf.
Coïtus ergo sum