Op maandag 11 maart 2002 18:00 schreef eddysmits het volgende:
Ik heb helaas ook die spam gehad, maar in dat mailtje stond ook in als je uit de lijst wilt komen moet je een mailtje moet sturen naar het volgende emailadres:
getridofmailinglist@hardware.nl

Ik heb hem ook gehad, en ja dat staat er in...
However, ik heb een SCHURFT hekel aan die "opt-out" lists. Vooral omdat ik niet eens weet welk adres ze er in hebben gestopt.
Ik ben me al enige maanden zeer wel bewust van het bestaan van de shop, en als ik iets nodig heb zal ik er vast wel even kijken (ware het niet dat ik via mijn werk die dingen tegen nog lagere prijzen kan krijgen.)
Ik ben heel erg benieuwd welk adres gebruikt is, en hoe men er aan komt. Affiliate van Tweakers of niet, het kan niet zo zijn dat ze gebruik maken van de e-mail database van de regeristreerde bezoekers, want dat kan dus echt niet de bedoeling zijn. Misschien dat iemand van het MT hier wat dieper in kan duiken waar die adressen vandaan zijn getoverd?
Quoten schiet niet op, 't is een fel gekleurde advertentie met plaatjes ensow. Van die super verblindende HTML troep die je eerst moet binnen halen omdat Pine daar geen hol van bakken kan.
-- Edit --
En waar ik de remove request naartoe moet sturen om niet nogmeer vervuiling aan te treffen, want
-------------------------------
From: postmaster@hardware.nl
Subject: Delivery Status Notification (Failure)
This is an automatically generated Delivery Status Notification.
Delivery to the following recipients failed.
getridofmailinglist@hardware.nl
-------------------------------
dit soort grappen schiet al helemaal niet op.
Better to have loved and lost then never loved at all... yeah right.